M a n d a l y a

Konaklama

22m2 1-3 Kişilik

Superior odalarımız 22 m² büyüklüğe sahiptir ve kendine ait deniz manzaralı balkonu bulunmaktadır. Oda full deniz manzaralıdır. Yatağınızdan kalkmadan denizi ve Yunan adalarını seyredebilirsiniz.

24m2 1-3 Kişilik

Deluxe odamız 24 m² büyüklüğe sahiptir, kendine ait balkonu ve müstakil bahçesi bulunmaktadır. Oda full deniz manzaralıdır. Yatağınızdan kalkmadan denizi ve Yunan adalarını seyredebilirsiniz.

30 1-4 Kişilik

Aile odamız 30 m² büyüklüğe sahiptir, kendine ait doğa ve deniz manzaralı balkonu bulunmaktadır. Odamız, 3 veya 4 kişilik aileler için uygundur.

30m2 1-4 Kişilik

Suit Aile odamız 30 m² büyüklüğe sahiptir, kendine ait doğa ve deniz manzaralı müstakil bahçesi bulunmaktadır. Odamız, 3 veya 4 kişilik aileler için uygun olup, 2 ayrı odadan oluşmaktadır.

25m2 1-3 Kişilik

Jakuzili odamız 25 m² büyüklüğe sahiptir ve 20 m² büyüklüğünde müstakil bahçesi bulunmaktadır. Bahçesinde bulunan jakuzi ile doğa ve deniz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Oda Giriş-Çıkış Saatlerimiz:

Giriş saati: 14.00 – 22:00 arası.

**22.00’dan sonra yapılacak girişlerde önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

Yoğunluk sebebiyle 14.00 önceki girişler yapılamayabilir ancak bu tarz durumlarda sizlere oda girişleri için en hızlı şekilde yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. Odanız hazırlanana kadar tesisimizde yer alan plajımızdan yararlanabilirsiniz.

Çıkış saati: 11:30

*Odadan çıkış yaptıktan sonra plajımızda ve restoranımızda dilediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz.

Kahvaltı:

Kahvaltı saati: 09.00 – 12.00

Misafirlerimize kahvaltımızı otel binamızın 250 metre aşağısında bulunan plajımızdaki restoranımızda sunuyoruz.

Kahvaltımız ev kahvaltısı şeklinde olup, masanıza serpme sunum halinde gelmektedir. Kahvaltımızın içeriği: “Ev yapımı reçeller, peynir çeşitleri, taze domates, salatalık, zeytin çeşitleri, bal, tereyağ, yumurta ve her gün yenilenen kek çeşitleri, poğaça, börek gibi sıcak yiyeceklerden oluşmaktadır.

Gün İçinde Karnınız mı Acıktı?

Mutfağımız akşam 21:00’a kadar açıktır. Dilediğiniz zaman restoranımızda yemek hizmeti alabilirsiniz.

**Öğle veya akşam yemeği konaklama fiyatımıza dahil değildir.

Menü; Fast food, gözleme, köfte, tavuk ızgara vb. yemeklerden oluşmaktadır.

Rezervasyon ve İptal Koşulları:

*Rezervasyonların kesinleşmesi için tek gecelik konaklama ücretini size yollayacağımız hesap numarasına yatırmanız yeterlidir.

* Yapılan rezervasyonlar 2 hafta öncesine kadar iptal edilebilir ya da tarih değişikliği talebi mevcut müsaitlik durumuna göre yapılabilir.

Ulaşım

Datça; Muğla’dan 125 km, Marmaris’ten ise 65 km uzaklıktadır. Mandalya Datça şehir merkezine 2 km uzaklıkta olup feribota ise 10 km mesafededir.